Szkoła językowa

Jesteśmy grupą doświadczonych lektorów, którzy doskonale rozumieją wyzwania związane z nauką języka angielskiego.

Pomagamy uczniom, którzy chcą opanować podstawy, nadrobić zaległości lub osiągnąć wyższy poziom. Nasze różnorodne metody skupiają się nie tylko na teorii i zadaniach, ale także na rozmowach i zabawach językowych, aby skutecznie pokonać bariery językowe.

Prowadzimy lekcje online oraz stacjonarnie w Warszawie, na Wilanowie. Tworzymy przyjazną atmosferę, by nauka była zarówno skuteczna jak i interesująca.

Założyciel
WOW! English
Wiktor Dubiel

Język angielski był obecny w moim życiu od najmłodszych lat. Szybko dobrze go opanowałem, ponieważ często podróżowałem i miałem obcojęzycznych znajomych.

Przez wiele lat grałem profesjonalnie w piłkę nożną, natomiast poważna kontuzja przerwała moją wymarzoną karierę. Ta sytuacja odwróciła moje życie o 180 stopni i nastąpiły w nim radykalne zmiany. Postanowiłem skupić się na rozwoju osobistym.

Rozpocząłem studia na Uniwersytecie Warszawskim i zdobyłem certyfikat Cambridge CAE poświadczający o mojej znajomości j. angielskiego na poziomie zaawansowanym. Wyjazdy do USA oraz UK pozwoliły mi zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

Rozpocząłem udzielanie korepetycji, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Początki nie były łatwe, ale wszystko co wartościowe jest wymagające.

Po paru latach postanowiłem założyć własną szkołę językową WOW! English i zatrudniać osoby, które chcą tak samo jak ja pomagać innym i dzielić się swoją wiedzą.

Pomogliśmy wielu uczniom uzyskać upragnione wyniki. Były wśród nich osoby, które chciały zdać egzamin, dostać nową posadę lub przełamać barierę językową. Wierzymy, że podczas nauki ważny jest nie tylko sposób, w jaki przekazywana jest wiedza, ale także dobra relacja i przyjazna atmosfera. Właśnie to sprawia, że zajęcia w WOW! English są wyjątkowe, a nauka angielskiego nie tylko skuteczna, lecz także przyjemna.